WorldMetin
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png

AcasaAcasa  SSSSSS  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.

Spune ceva despre userul de deasupra voastra

User:[AleX]

Membru

Mesaje Mesaje : 37
Puncte Puncte : 78

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Dum Mar 13, 2011 6:58 pm

[size=150]Este foarte foarte simplu :)) doar trebuie sa spuneti despre cel care a postat inaintea ta cate un lucru pe care il stii :)[/size]

User:R93

Helper

Mesaje Mesaje : 72
Puncte Puncte : 100142

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Mier Mar 16, 2011 5:57 pm

stiu ca iti place cs
sa vedem ce stiti despre mine:))

Membru

Mesaje Mesaje : 92
Puncte Puncte : 184

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Mier Mar 16, 2011 8:23 pm

stiu ca esti mare fan randy orton

Membru

Mesaje Mesaje : 101

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Dum Mar 20, 2011 9:06 am

Stiu ca iti place Randy Orton sau ceva de gen :)) ca ai poza cu el la avt =))

User:ReMuS

Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Lun Mar 21, 2011 1:02 am

Esti frumoasa foc
PS: Imi plac fetele care arata DACA au CE sa arate :]

Click [ Iepuras De Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepuras de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Oua de Paste ! ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepure + Oua de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Te rog respecta'ma , Ca sa pot sa te respect si Eu la randu'l Meu
Numai prin respect iti castigi PRIETENI !
>:d<

Sallut Vizitator Si bun venit alaturi de WorldMetin & Metin2Tx.
Te asteptam cu drag pe Forumul [ WorlMetin ] / Serverul [ Metin2Tx ].

Te'as mai ruga Vizitator Sa nu faci OFF-Topic , Sa nu faci Reclama , Si alte neplaceri .
Acest forum este unul pasnic la care lucram si il intretinem , Atat Forumul Cat si Serverul .

Moderator

Mesaje Mesaje : 25
Puncte Puncte : 40

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Lun Mar 21, 2011 5:09 pm

esti un super mod de 16 ani =))

Respecta pentru a fi respectat!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

User:ReMuS

Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Mier Mar 23, 2011 6:40 pm

Iti place Eminem :]

Click [ Iepuras De Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepuras de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Oua de Paste ! ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepure + Oua de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Te rog respecta'ma , Ca sa pot sa te respect si Eu la randu'l Meu
Numai prin respect iti castigi PRIETENI !
>:d<

Sallut Vizitator Si bun venit alaturi de WorldMetin & Metin2Tx.
Te asteptam cu drag pe Forumul [ WorlMetin ] / Serverul [ Metin2Tx ].

Te'as mai ruga Vizitator Sa nu faci OFF-Topic , Sa nu faci Reclama , Si alte neplaceri .
Acest forum este unul pasnic la care lucram si il intretinem , Atat Forumul Cat si Serverul .

User:SFX

Administrator

Mesaje Mesaje : 53
Puncte Puncte : 2147483647

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Joi Mar 24, 2011 9:00 am

Iti place foarte mult din cate vad sa respecti regulamentul , si sa asculti parerile celor din jur iar eu acest lucru il apreciez cel mai mult la o persoana , daca continui asa vei fi avansat, esti singurul din staff care est atat de activ ! Felicitari si credema nu spun ori cum "Felicitari" eu spun acest cuvant cand chiar imi place foarte mult un lucru... Iti urez bafta in continuare si spoi la levele pe Metin2Tx !

Salut Vizitator! Ai postat pana acum 0. Esti inscris in data de . Ultima vizita a fost
Sa ii uram bun venit lui aninuweb , ultimul membru!

Sallut, Vizitator Te invit pe serverul nostru Metin2Tx !
Pe server ma gasesti sub numele de [CoMa]SFX.
Daca ai vreo problema ma poti contacta la : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

User:geoxx

Helper

Mesaje Mesaje : 27
Puncte Puncte : 47

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Joi Mar 24, 2011 9:06 pm

iti place Sa stai acasa :)

Helper WorlMetin!
Respecta Regulamentul !
Respecata Membri Forumului
Respecta Membri Din Staff :P

Membru

Mesaje Mesaje : 92

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra Mier Mar 30, 2011 3:33 pm

stiu cati place la zoo

User:Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Spune ceva despre userul de deasupra voastra

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit