WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Ghid ^_^ Protectie GM-Mode

User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty


Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty
MesajSubiect: Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Ghid ^_^ Protectie GM-Mode EmptyLun Mar 14, 2011 12:36 am

1 - Intrati in filezilla , va logati..
2 -"/usr/rain/channel/"
3 - Acolo este : auth , first , game1_1 , game1_2 , game1_3 , game2 , game61 , game 99
4 - Descarcam de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
5 - Desarhivam
6 - Intram in fiecare exemplu : Intram in auth din filezilla si din ce ati descarcat , luati config de la descarcare din auth si il bagati in auth din filezilla , asa faceti cu fiecare !
7 - Cand terminam si am bagat config din descarcare la toate de pe filezilla , dam un reboot la server
8 - Jucati linistiti si veti fi fericiti fara poponari care distrug servere
Tutorial created by fufii*LighT












User:FloriNN

FloriNN
Membru

Mesaje Mesaje : 49
Puncte Puncte : 61

Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty


Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Ghid ^_^ Protectie GM-Mode EmptyLun Mar 21, 2011 11:16 am

Bun!












User:ReMuS

ReMuS
Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty


Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Ghid ^_^ Protectie GM-Mode EmptyJoi Mar 24, 2011 3:09 am

Copy bY 4.... Nu fac reclama dar stiti voi de unde e...
Oricum GJ.












User:Continut sponsorizat





Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty


Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Ghid ^_^ Protectie GM-Mode Empty


















Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente