WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug !

User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Empty


Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Empty
MesajSubiect: Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! EmptyLun Mar 14, 2011 1:09 am

Download : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Intram in FileZilla sau WinSCP3 (depinde ce program folositi)
usr/rain/auth sau usr/game/auth (depinde ce fisiere de server aveti)
si punem acolo fisierul de mai sus dam click dreapta pe el dam pe file permision si bifam toate casutele
dupa ce am facut asta facem in urmatorul fel:
dupa cele 8 connection timeout scriem asta:
cd /usr/game/auth sau cd /usr/rain/auth (depinde de ce fisiere de server aveti) atentie! trebuie sa lasati un spatiu dupa cd si apasam enter
dupa ce apasam enter trebuie sa treaca cu un rand mai jos....in acel rand scriem:
./auto.sh apasam enter si va trebui sa apara ceva de genu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]












User:FloriNN

FloriNN
Membru

Mesaje Mesaje : 49
Puncte Puncte : 61

Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Empty


Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! Ghid ^_^ Rezolvare : Login Bug ! EmptyLun Mar 21, 2011 11:09 am

Bun bv!Felicitari lui Hectore!!!!!:))

















Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente