WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Prezentare SFX

User:SFX

SFX
Administrator

Mesaje Mesaje : 53
Puncte Puncte : 2147483647

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyDum Mar 13, 2011 2:38 pm

Nume:*SFX
Varsta:*19
Locatie:* Bucuresti
Ocupati:* Elev,Metin2, Muzica, fotbal.
Descriere:*Sunt de obicei o fire calma , nu ma inervez asa usor dar cand vad ca uni isi bat joc de mine ma enervez foarte rau . In rest imi place sa conversez nu suport limbajul de messenger gen "Cf? , Bn, " imi place foarte mult jocul Metin2 , Am jucat Metin2Ro unde am atins nivelul 82 ,dupa acea am fost banat , motivul este unul ne fondat " Staff impersion" , Dupacea m-am axat sa dezovolt o comunitate de metin2 care acum a ajuns mare apoi am fost dat afara din acea comunitate motivul pentru care am fost dat era ca nu ma intelegeam bine cu colegul ownerului ,apoi mi-am deschis propria comunitate de metin2 cu un prieten foarte bun , si sper ca aceasta comunitate sa ajunga la un nivel foarte mare . Sper sa ne intelegem pe acest forum pentru ca doresc sa frecventez forumul pentru ca si am un grad destul de mare care multi ar dori sa-l aiba si sper ca veti fi deacord cu mine eu nu sunt genu de persoana cum sunteti cei mia multi dintre voi (imi cer scuze daca va jignesc) dar majoritatea sari pe o persoana daca o vedeti ca are grad mare cum au facut foarte multi cu mine nu doar legat de gradul de pe WorldMetin ci si legat de gradul de pe Metin2Tx toti ma intreaba " Vrei sa fim prieteni" fetele toate " vrei sa fii iubi meu eu le raspund ca nu ele " Da eu te iubesc" deci sunt satul de oameni astia eu iubesc o singura persoana si acea daca tot doriti sa stiti este Oracol si sper ca observati ca oracol nare nici un grad pe forum daca eram un om dinacela puteam
sai dau un grad nu era problema si pentru cei pe care ii intereseaza oracol este MOderatoare pe Metin2Tx dar na cerut nici odata acest grad .
Acest grad la primit in urma cererei ei de Game Master dar cererea ei a fost respinsa dar pentru ca a dat dovada de calm si de perseverenta a fost aceptata sub postul de MODERATOR aceasta cred ca este toata descrierea despre mine si sper ca vi-am facut o parere buna si ca nu am dezamagit pe nimeni eu va urez toate cele bune si va stau la dispozitie pentru problemele voastre legate de WorldMetin/Metin2Tx Non-Stop eu sunt online mai mult noaptea noaptea ma gasiti intre orele 00:00-5:00 sau ziua sunt mai tot timpu.
Preferinte:* Prefer lucrurile simple nu sunt o persoana asa de rea precum par .
De unde ai aflat despre noi?: * Sunt administrator nam aflat de la nime am fost pe forum de cand a fost creat .
Hobby-urile tale: Sa crez site-uri pentru cei care nu au aceasta capacitate , pentru ca multi dintre noi nu au capacitatea de a lucra in materie de site-uri de acea ei trebuie ajutati nu contra costa ci gratis . Dar la noi in tara nu poti face nimic daca faci ceva este "plagiat" imediat de acea nu prea mai imi vine sa fac nimic in tara asta sunt doar oameni care stiu sa copieze nu poti gasi nimic original , aici nu ma refer doar la "lumea" virtuala ci si la lumea reala peste tot gasesti doar lucruri "plagiate".
Interese: Sa dezvolt comunitatile de Metin2 din romania si sa dezolvt comunitatea mea .

P.S: Imi pare rau ca nam facut o descriere ca la carte cum fac eu de obicei dar nam avut timp ( O sa re editez cand o sa am timp sa scriu mai mult ) Aceasta este o mica prezentare.












User:EmiL

EmiL
Membru

Mesaje Mesaje : 9
Puncte Puncte : 9

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyDum Mar 13, 2011 7:33 pm

Salut












User:daNNy

daNNy
Membru

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyDum Mar 13, 2011 7:49 pm

Salut :)












User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyLun Mar 14, 2011 2:35 am

Salut SFX!
Citat :
Majoritatea sari pe o persoana daca o vedeti ca are grad mare cum au facut foarte multi cu mine nu doar legat de gradul de pe WorldMetin ci si legat de gradul de pe Metin2Tx toti ma intreaba " Vrei sa fim prieteni" fetele toate " vrei sa fii iubi meu eu le raspund ca nu ele " Da eu te iubesc" deci sunt satul de oameni astia
Foarte bine precizat ,din pacate asa e romanul ...doar pe interes...












User:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Raluca ;xƸ̵̡Ӝ̵̨̄

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Raluca ;xƸ̵̡Ӝ̵̨̄
Membru

Mesaje Mesaje : 101
Puncte Puncte : 184

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyDum Mar 20, 2011 8:37 am

DA bine ai venit pe forumul tau :))))












User:ReMuS

ReMuS
Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX EmptyMier Mar 23, 2011 11:35 am

Bine ai venit :]
PS: Asta e 1 Roman :]]












User:Continut sponsorizat





Prezentare SFX Empty


Prezentare SFX Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare SFX Prezentare SFX Empty


















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente