WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk

User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty


Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty
MesajSubiect: Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk EmptyDum Mar 13, 2011 10:54 pm

Pentru despachetare v-om folosi File Extractor by Eddie , o metoda usoara de a despacheta.

DOWNLOAD : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

1) Dezarhivam ce este in arhiva
2) Luam acel fisier epk impreuna cu eix si il adaugam in acel fisier rezultat. Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk 987324122577271
3) Intram in program ->mergem la categoria EPK/EIX -> scriem numele fisierului (in cazul meu root) si apasam extract. Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk 0c613e122577276
4) Asteptam pana ne apare ceva pe mijlocul ecranului si dam ok
5) Editam ce avem de editat in acel fisier gasiti tot (serverinfo.py ...etc)
6) Acum sergem cele 2 fisiere epk/eix si intram din nou in program scriem iara root si dam pack.
7) Asteptam pana apare ceva pe ecran,dam ok si ne-a dat fisierele epk/eix care le vom baga in clientul nostru/pack.

Va multumesc pentru atentie,stiu ca e simplu dar unii tot nu stiu!












User:DeyuTzZza

DeyuTzZza
Membru

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 5

Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty


Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk EmptyMier Aug 22, 2012 5:02 pm

nu stiu sa fac add scumpa_de_deea te rog ca nu stiu sa fac un client propriu ms...












User:linnux

linnux
Membru

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 5

Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty


Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk EmptyJoi Iul 10, 2014 11:02 am

Dute sa-mi sugi ****.
Pune alt download












User:Continut sponsorizat





Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty


Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Ghid ^_^ Despachetare si impachetare fisiere .epk Empty


















Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente