WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Ghid ^_^ Fierar mort

User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Ghid ^_^ Fierar mort  Empty


Ghid ^_^ Fierar mort  Empty
MesajSubiect: Ghid ^_^ Fierar mort Ghid ^_^ Fierar mort  EmptyDum Mar 13, 2011 11:00 pm

Salut , azi o sa va arat cum faceti ca fieraru sa fie mort , dar nu va speriati



Am gasit pe net un fierar pe care il puteti ataca mi sa parut interesant si m-am gandit sa vil arat si voua:)
Pentru inceput:
1) Deschidem navicat player cautam tabelul mob_proto apasam ctrl+q si va aparea o noua fereastra in fereastra aceea apasam ctrl+n si punem codul urmator:
Cod:
INSERT INTO `mob_proto` VALUES (12345, 'Fabbro', 'Fabbro', 5, 0, 0, 1, '', 'NOMOVE', 0, 'UNDEAD', '', 0, '', 0, 100, 100, 100, 0, 0, 0, 5000, 0, 0, 0, 0, 0, 50, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1.2, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0);

2) Intram in folderul cu clientul si inlocuim npclist.txt cu acesta
Download [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
daca nu aveti fisierul npclist.txt decomprimati fisierul root.epc si root.epx si il inlocuiti acolo dupa care il comprimati la loc

codul acestui fierar este:
/m 12345












User:skl

skl
Membru

Mesaje Mesaje : 3
Puncte Puncte : 15

Ghid ^_^ Fierar mort  Empty


Ghid ^_^ Fierar mort  Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Fierar mort Ghid ^_^ Fierar mort  EmptySam Aug 13, 2011 1:40 pm

foarte tareeee vreu si yo id tau de mess sau skype

id mess:silviu_silk
id skype:skypeme672

















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente