WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





Ghid ^_^ Modding Arme

User:Ax3l4ever

Ax3l4ever
Moderator

Mesaje Mesaje : 111
Puncte Puncte : 305

Ghid ^_^ Modding Arme Empty


Ghid ^_^ Modding Arme Empty
MesajSubiect: Ghid ^_^ Modding Arme Ghid ^_^ Modding Arme EmptyLun Mar 14, 2011 3:25 am

Poate va intebati multi dintre voi cum se modeaza iteme ca pe celelalte servare (empiremt2 etc)
In primul rand downloadati de aici Crea_item.php
Apoi il bagati in folderul cu xamp in folderul htdocs si intrati in el apasati Ctrl+H si la "Find what" puneti 5.94.149.100 iar la "Replacewich"puneti ipul sv dvs .100 dati Replace si salvati !
apoi intrati in xampp si dati stop la Apache si la MySql dupa intrati in PortMap Creati un nou Port
, salvati ! Aprindeti portul pana se face verde bulina aceea si dati start la Apache si la MySql din xampp .
Intrati pe site dvs (http:// IP Dvs /crea_item.php )
Dupace ati intrat probabil va intrebati unde gasesc ID la acontul meu ..Intrati in Navicat>Player>player Ctrl+F si scrieti numele la caracter dvs dupa in stanga la numele vostru este codul la id pe care il puneti pe site ..
La Pozitie puneti 1 , la cantitate 1, alegeti item shop si dupa va descurcati .
Bafta : >
Edit: Itemele se gasesc in depozit la ItemShop
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sursa : Th3Pro












User:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Raluca ;xƸ̵̡Ӝ̵̨̄

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Raluca ;xƸ̵̡Ӝ̵̨̄
Membru

Mesaje Mesaje : 101
Puncte Puncte : 184

Ghid ^_^ Modding Arme Empty


Ghid ^_^ Modding Arme Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Modding Arme Ghid ^_^ Modding Arme EmptyDum Mar 20, 2011 10:16 am

nu merge downloadat












User:FloriNN

FloriNN
Membru

Mesaje Mesaje : 49
Puncte Puncte : 61

Ghid ^_^ Modding Arme Empty


Ghid ^_^ Modding Arme Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Modding Arme Ghid ^_^ Modding Arme EmptyLun Mar 21, 2011 10:41 am

Dap de acord cu Raluca revino cu edic si modifica.












User:Continut sponsorizat





Ghid ^_^ Modding Arme Empty


Ghid ^_^ Modding Arme Empty
MesajSubiect: Re: Ghid ^_^ Modding Arme Ghid ^_^ Modding Arme Empty


















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente