WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





[CONCURS]Sarbatorile Pascale!

User:SFX

SFX
Administrator

Mesaje Mesaje : 53
Puncte Puncte : 2147483647

[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty
MesajSubiect: [CONCURS]Sarbatorile Pascale! [CONCURS]Sarbatorile Pascale! EmptyLun Mar 21, 2011 10:25 am

Dragi utilizatori ai forumului WorldMetin echipa WorldMetin va ureaza ca s fintele sarbatori de Pascale sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii.

Cu o ocazia acestei sarbatori mari si religioase care o sarbatoresc cresti in fiecare an echipa WorldMetin sa gandit sa organizeze un concurs pentru a ne simti cu toti mai bine de sarbatorile pascale , chiar daca multi dintre voi nu o sa fiti alatorui de noi pe data de 24.Aprile.2011 va intelegem pentru ca toti dintre noi dorim ca de sarbatorile pascale sa fim alaturi de familie,prieteni,rude , dar pentru cei care vor sta alaturi de noi pe data de 24.aprile.2011 am pregiti un concurs si multe alte surprize. Asadar concursul consta in:

Cerintele pentru a participa la concurs sunt:

-Minim 160 mesaje.
-Minim 100 puncte.

Asadar concursul consta in:
-Gasirea unor linkuri cu imagini cu iepurasi de paste prin topicurile forumurilor.
Mai pe intelesul tuturor trebuie sa gasiti niste linkuri care te duc la imagini cu iepurasi de paste..
Aceste linkuri vor fi postate peste tot in forum , iar cei care gasesc trebuie sa posteze linkul in topicul acesta,
dar UN LINK NU ARE VOIE SA FIE POSTAT DE 2 ORI ,

Premile concursului sunt urmatoarele:

-Premiul 1- MODERATOR pe forum + MODERATOR pe Metin2Tx.
-Premiul 2- Moderator pe forum+ level 60 pe Metin2tx, + 50 monede dragon pe Tx.
-Premiul 3- Helper pe forum +40 pe Metin2tx, + un king pe Metin2Tx !

Asta este tot cred ca este foarte simplu, Speram sa fiti alaturi de noi !

Concursul se va desfasura pe data de 24.4.2011-25.4.2011 !

Hristos a inviat !












User:FloriNN

FloriNN
Membru

Mesaje Mesaje : 49
Puncte Puncte : 61

[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty
MesajSubiect: Re: [CONCURS]Sarbatorile Pascale! [CONCURS]Sarbatorile Pascale! EmptyLun Mar 21, 2011 11:34 am

Super tare deabea astept si fiti alaturi si pe sv Tx se pregatesc multe surprize si acolo!!!












User:ReMuS

ReMuS
Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty
MesajSubiect: Re: [CONCURS]Sarbatorile Pascale! [CONCURS]Sarbatorile Pascale! EmptyLun Mar 21, 2011 9:10 pm

Am pus la semnatura 4 imagini , daca o sa mai gasesc o sa mai adaug
Dar nu toate porcariile :]
Sper sa va placa :P Sarbatori fericite :]












User:SFX

SFX
Administrator

Mesaje Mesaje : 53
Puncte Puncte : 2147483647

[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty
MesajSubiect: Re: [CONCURS]Sarbatorile Pascale! [CONCURS]Sarbatorile Pascale! EmptyMier Apr 06, 2011 10:39 am

[coor=green] Eu spun sa ne pregatim de concurs :D Pentru ca doar cativa vor putea participa pentru ca nu au mesaje !! [/color]












User:Continut sponsorizat





[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


[CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty
MesajSubiect: Re: [CONCURS]Sarbatorile Pascale! [CONCURS]Sarbatorile Pascale! Empty


















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente