WorldMetin
WorldMetin
WorldMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WorldMetin

http://tutoriale.alexandrumiron.ro/files/fg-chatbox1/bg-chatbox.png
 
AcasaAcasa  SSSSSS  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.





SkyMetin2 24/24

User:skymetin2

skymetin2
Membru

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 9

SkyMetin2 24/24 Empty


SkyMetin2 24/24 Empty
MesajSubiect: SkyMetin2 24/24 SkyMetin2 24/24 EmptyDum Iun 26, 2011 9:43 am

Am observat foarte multe topicuri si site-uri inutile cand scrieti pe net "SkyMetin2" .. asa ca m-am gandit sa va aduc informatii noi

Nume Server: SkyMetin2

Server Status: Online
MC / IP: codat la porturi( merge decat clientul dupa site )

Rate: Ratele sunt pentru Server Pvm
Experienta: 500
Yang: 250
Obiecte: 500
Fierar: depinde de "+"
Timp Online: 24/24

Buguri Rezolvate: Aproximativ toate
Regat recomandat: toate

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Video: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poze: Nu
Facebook: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Descriere:
SkyMetin2 este un server official PVM, 24/24 ( exceptie problemele de curent ), nu exista lag pe server, va puteti face extrem de multi prieteni fie romani fie straini, restul descoperiti si dv. singuri pe server, ENJOY!

















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente